اخبار

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از مجموعه فرهنگی، ورزشی کارگران تهران بازدید کرد

مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران
تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در راس هئیتی متشکل از محمد حسین رستمی مدیر حراست، سعید دهقان مدیر کارآفرینی و اشتغال، حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، پروین رحیمی مدیر اجتماعی، سعید قوتی مدیر امور تعاون و جمعی از روسای ادارات ذیربط این اداره کل روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۷ از مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تهمینه دانیالی با تبریک ایام ولادت حضرت زهرا(س) و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بیان داشت: روند انجام امور و نحوه مدیریت مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان تهران باید بهبود یابد تا شاهد افزایش بهره وری در آنها باشیم.

مجموعه فتح

وی افزود: ما باید در انجام وظایف خود با همدلی، هم زبانی و تعلق خاطر به شغلی که داریم به مردم خدمت رسانی نماییم.

مجموعه فتح

مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به اینکه ضرورت موفقیت در هزاره سوم توسعه است، گفت: امروزه بازاریابی و تبلیغات لازمه توسعه و رونق مشاغل می باشد. می توان با اطلاع رسانی در صدا و سیما و مطبوعات مجموعه های ورزشی فرهنگی کارگران و امکانات آنها را به شهروندان معرفی نمود تا ذینفعان مطلع و ترغیب شوند برای ورزش و بهره مندی از محیطهای فرهنگی این مجموعه ها استفاده نمایند. باید با ساخت برنامه ها و تیزرهای تبلیغاتی جذاب، انگیزه استفاده از مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان تهران را در بین جامعه کار و تولید بالا برد.

مجموعه فتح

شایان ذکر است در این بازدید تهمینه دانیالی از سالن چند منظوره ، زمینهای چمن طبیعی و مصنوعی، تالارها و سالنهای پذیرایی و جلسات، سالن کشتی، استخر و متعلقات آن بازدید و راهکارهایی را برای افزایش بهره وری در آنها ارائه نمود.

۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید