اخبار

"پولادگر : ورزش های همگانی ضامن سلامت کارگران است"

"پولادگر : ورزش های  همگانی ضامن سلامت کارگران است"
لازمه اصلی کارگران در حال حاضر ورزش های همگانی و سلامت محور است و برای همگانی کردن ورزش در بین خانواده های کارگری بخش همگانی وزارت ورزش آمادگی هر گونه تعامل و کمکی را دارد.
سیدمحمد پولادگر معاون وزارت ورزش و جوانان ابتدا به نمایندگی از دکتر سجادی وزیر ورزش بخاطر این گردهمایی به اداره کل ورزش کارگران تبریک گفت واز آمادگی این وزارتخانه برای تعامل با ورزش کارگری سخن گفت .
پولادگر گفت :نباید مقوله ورزش همگانی را نادیده گرفت و یک نکته اینکه نباید همه نگاه ها به وزارت ورزش باشد چون به تنهایی نمی تواند عهده دار این مسئولیت خطیر در امر ورزش همگانی  باشد .
باید ورزش همگانی را به سمت خانواده ها و مردم سوق داد .
وی گفت : زندگی ها و حتی معماری خانه ها تغییر کرده است و سبک زندگی ها ماشینی شده است فعالیت انسانها به حداقل رسیده و زمینه امراض مفرط در بین همه سنین فراهم شده مضاف بر اینکه کارگران با مشکلات و عوارض ناشی از کارهای مختلف هم مواجهند و اینها همه می طلبد که ورزش در سبد زندگی کارگران جای گیرد.
در این حوزه نیاز به فعالیت و کار زیاد است . به نظر من لازمه اصلی کارگران در حال حاضر ورزش های  همگانی و سلامت محور است و برای همگانی کردن ورزش در بین خانواده های کارگری بخش همگانی وزارت ورزش آمادگی هر گونه تعامل و کمکی را دارد.
 
پولادگر در پایان گفت : وزارت ورزش در همه حوزه ها این آمادگی را دارد تا کمک حال و توسعه دهنده ورزش همگانی باشد و آماده ارائه خدمات به ورزش کارگری  است
۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید