اخبار

عبدالملکی در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی کارگران فیروزکوه

ورزشگاههای نیمه تمام با کار جهادی اداره کل ورزشی تکمیل می شود

ورزشگاههای نیمه تمام با کار جهادی اداره کل ورزشی تکمیل می شود
مجموعه ورزشی کارگران فیروزکوه امروز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
مجموعه ورزشی کارگران فیروزکوه امروز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی ورزش کارگران مجموعه ورزشی کارگران فیروزکوه در زمینی به مساحت ۵ هزار متر مربع با یک سالن مجهز چند منظوره در فاز نخست مورد بهره برداری قرار گرفت .
در این مراسم که آقایان منصوری  استاندار تهران، تنها مدیرکل و اسناوندی معاون اداره کل ورزش کارکران ، رسولی نژاد نماینده مجلس، مهری فرماندار فیروزکوه و خانم دانیالی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از مدیران و مسولین محلی حضور داشتند حجت اله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در سخنانی گفت:  اولویت ما در حال حاضر  تکمیل مجموعه های نیمه تمام است.
وی افزود : همین ورزشگاه فیروزکوه در سال ۱۳۸۸ کلنک زنی شده و تا سال گذشته تنها ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با همت مدیرکل کار تهران  و همکاران ما طی مدت ۳ ماه با یک کار جهادی  تکمیل شده و انشالله مورد استفاده بهینه کارگران عزیز و مردم خوب منطقه قرار گیرد. 
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با تقدیر از تکمیل جهادی ورزشگاه فیروزکوه گفت : متاسفانه مجموعه های نیمه تمام زیادی در سراسر کشور وجود دارد که بعضا دو دهه از آغاز عملیات احداث آن گذشته و بنا داریم با استفاده از  تمام توان خود و همکارانم این مجموعه های ورزشی نیمه تمام را تکمیل کنیم و در اختیار جامعه کار و تلاش قرار دهیم. 
دکتر عبدالملکی افزود: ۱۴ میلیون کارگر  به اضافه خانواده های ایشان‌ جمعیتی بالغ بر ۴۵ میلیون نفر را شامل می شوند .
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افزود : ورزش یکی از بهترین و مهمترین ابزار در جهت شادابی و سلامت این قشر پرتلاش و زحمت کش است  و خوشبختانه فضاهای خوبی در سراسر کشور برای ورزش و تندرستی ایشان داریم که با تکمیل فضاهای نیمه تمام سرانه ورزشی کارگران افزایش چشمگیری خواهد یافت .
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید