اخبار

رییس هیات ورزش کارگری استان تشریح کرد

شور و نشاط کارگران خراسان شمالی در هفته کارو کارگر

شور و نشاط کارگران خراسان شمالی در هفته کارو کارگر
برات الله سعیدی رییس هیات ورزش کارگری استان خراسان شمالی ضمن تشریح فعالیت های هفته کارگر و روز معلم ، مجموع برنامه های این هفته را اعلام کرد.

هیات ورزش های کارگری استان خراسان شمالی در هفته کاروکارگر و گرامیداشت مقام بالای کارگر و معلم برنامه های متنوع ورزشی و تفریحی را در این استان برگزار کرد .

برات الله سعیدی رییس هیات ورزش کارگری استان خراسان شمالی ضمن تشریح فعالیت های هفته کارگر و روز معلم  ، مجموع برنامه های انجام گرفته  را به قرار زیر در اختیار همکار ما قرار داد:

*همایش کاروان نشاط و ورزش کارگری بمناسبت گرامیداشت هفته کارگر  در محل شرکت آرد بیژن بجنورد برای فرزندان کارگر برگزار شد.

 در این همایش  اسلام خواه مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، سرهنگ خاکسار رییس بسیج کارگری و  مدیران و مسئولان اداره کار بجنورد و هیات ورزش کارگری حضور داشتند  ابتدا با اهدای گل به فرزندان کارگر و سپس اهدای گل به کارگران زحمتکش از این قشر تجلیل به عمل آوردند.

در ادامه ، مسابقات مفرح ورزشی شامل طناب زنی و دارت و طناب کشی با هدف شور و نشاط و توسعه ورزش های سهل الوصول بین حاضرین برگزار شد که با استقبال و هیجان همه جانبه شرکت کنندگان مواجه شد . در پایان نیز هدایایی از طرف حصاری مدیریت شرکت آرد بیژن به شرکت کنندگان در همایش اهدا گردید

 

*همایش کاروان ورزش و نشاط در شرکت پتروشیمی بجنورد

همچنین همایشی با عنوان کاروان ورزش و نشاط بمناسبت هفته کار و کارگر در محل شرکت پتروشیمی بجنورد با حضور مدیران کارخانه و پاکنام مدیر اداره کار ، غلامی رییس اداره فرهنگی ورزشی کارگران ، سعیدی مدیر مجموعه های ورزشی و رییس هیات ورزش کارگری برگزار شد .

شرکت کنندگان در این همایش نیز با انجام ورزش طناب کشی و دارت در فضایی مملو از شور و نشاط به رقابت با هم نیز پرداختند اما هدایا و جوایز ورزشی به رسم معمول از طرف پتروشیمی بجنورد به شرکت کنندگان اهدا شد.

*همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارگران بمناسبت گرامیداشت هفته کار و کارکر

و اما همایش پیاده روی بمناسبت هفته کار و کارگر و همچنین هفته سلامت و روز ملی شوراها و مقام معلم در شهرهای مختلف خراسان شمالی برگزار شد.

این پیاده روی که روز جمعه 16 اردیبهشت ماه با همکاری شهرداری بجنورد و هیات ورزشهای همگانی استان خراسان شمالی برگزار شد با استقبال فوق العاده همشهریان ورزش دوست روبه رو شد.

شرکت کنندگان در همایش کار خود را از محل آرامگاه شهدای گمنام شهرستان بجنورد آغاز و بعد از پیمودن مسیری از سمت جاده سلامت به مقصد پارک "بش قارداش" ادامه دادند و پس از پیمودن مسیر و رسیدن تمامی شهروندان به پارک ، برنامه های شاد و مفرحی اجرا و به پاس قدردانی از شرکت کنندگان جوایزی نفیس و ارزنده ای اهدا گردید.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید