اخبار

به مناسبت هفته کار وکارگر

کاروان ورزش و نشاط استان گیلان به شرکت پگاه رسید

کاروان ورزش و نشاط استان گیلان به شرکت پگاه رسید
کاروان ورزش و نشاط با حضور در شرکت پگاه گیلان ضمن اجرای برنامه های شاد و مفرح مسابقاتی را نیز برای کارگران و سایر شرکت کنندگان برگزار کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

کاروان ورزش و نشاط در هفته کاروکارگر به شرکت پگاه گیلان رسید .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، کاروان ورزش و نشاط با حضور در شرکت پگاه گیلان ضمن اجرای برنامه های شاد و مفرح مسابقاتی را نیز برای کارگران و سایر شرکت کنندگان برگزار کرد که با استقبال خوبی مواجه شد.

هدف اصلی کاروان ورزش و نشاط ایجاد روحیه شاد و همدلی و اتحاد بین کارگر و کارفرما و همه عوامل در محیط کار است.

ورزش عامل مهمی در ایجاد فضایی روحیه بخش است و با ادامه حرکت سریعتر کاروان ورزش و نشاط یقینا در آینده شاهد تحرک روزانه ورزشی در همه محیط های کارگری خواهیم بود.

بر اساس گزارش همکاران ما در استان گیلان ، به‌مناسبت هفته کار و کارگر و کاروان  ورزش نشاط  با حضور آقاجانی مدیر کل و پهلوان یلی رئیس هیات ورزش کارگری استان  و مدیریت شرکت پگاه در سالن ورزشی  شرکت پگاه گیلان، برگزار شد.

برنامه کاروان ورزشی  در 2 رشته فوتبال دستی و دارت برای بانوان و 3 رشته ورزشی تنیس روی میز ، فوتبال دستی و دارت برای آقایان در شرکت پگاه گیلان برگزار گردید و در پایان به نفرات برتر هر یک از رشته های ورزشی لوح تقدیر و هدایایی اهدا گردید.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید