اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در مراسم تکریم و معارفه سرپرست مدیریت روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، میثم مداحی مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات رضا برزوییان در دوران تصدی مدیریت روابط کار و تبریک انتصاب محمد مغزی اظهار داشت: از مجموع همکاران ما 180 نفر  زیرمجموعه حوزه روابط کار فعالیت می کنند که این  امر نشان دهنده  گستردگی و اهمیت خدمات رسانی این حوزه به مردم است.

وی  افزود: در این ایام پذیرش مسئولیت بار سنگینی است که با فشارهای مختلفی همراه است و از طرفی فرصتی برای خدمت به مردم است .

مداحی همچنین گفت:  ما به دنبال این هستیم هرکس هر ابتکار و نوآوری برای ارتقای  کیفیت خدمت رسانی به مردم دارد، این فرصت را داشته باشد که ایده های خود را  پیاده سازی کند.

 در ادامه این نشست محمد مغزی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات صادقانه رضا برزوییان در حوزه روابط کار گفت: حوزه روابط کار یکی از حوزه های بسیار مهم در اداره کل است که بیشترین میزان ارباب رجوع را نسبت به سایر بخش ها دارد.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید