اخبار

شهردار کرمان و هیات همراه امروز با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با مجتبی مصباح مدیر کل کار کرمان دیدار و گفتگو کردند .

شهردار کرمان و هیات همراه امروز با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با مجتبی مصباح مدیر کل کار کرمان دیدار و گفتگو کردند  .
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در دیدار با شهر دار کرمان :

اداره کل کار استان کرمان آمادگی دارد در جهت تسریع کار ، ساماندهی کارگران تحت پوشش شهرداری کرمان از نظر قانون کار و روابط کار نهایت همکاری لازم را بعمل آورد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتمکاعی استان کرمان ، مجتبی مصباح مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه کارگران خدوم تحت پوشش شهرداری باید از نظر روابط کار زیر نظر یک شرکت تعاونی که از خود کارگران تشکیل شده ساماندهی شوند گفت : این کار باعث می شود تا علاوه بر دریافت حقوق و مزایای مناسب قانونی از سود فعالیت شرکت نیز برخوردار گردند .

 وی با تأکید بر فراهم آوردن امکانات رفاهی برای کارگران گفت : با نگاه بسیار خوب شهردار کرمان به روند کاری کارگران شهرداری امید می رود آسیبهای اجتماعی در این قشر زحمت کش کاهش یابد .

مجتبی مصباح بر ایجاد بازارچه های دائمی منطقه ای در نقاط مختلف شهر کرمان تأکید کرد و گفت : این اداره کل ایجاد امکان فروش محصولات خانگی و همچنین مراکز آموزشی مهارتی جوار کارگاهی را تضمین می نماید  .

در این دیدار شهردار کرمان نیز نگاه مشترک اداره کل کار و شهرداری کرمان را در عدالت محوری و حمایت از معیشت کارگران بسیار مبارک دانست و از حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از قشر زحمت کش کارگر قدردانی کرد  .

وی ساماندهی کار کارگران شرکتی شهرداری کرمان  - رسیدگی به دغدغه های فرهنگی و مشکلات حاشیه شهر کرمان و همچنین اشتغالزایی با بهره گیری از توان شهرداری را از اولویتهای کاری شهرداری کرمان برشمرد  .

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۰۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید