اخبار

بازدید مدیرکل امور ورزشی از اماکن فرهنگی، ورزشی کارگران سمنان

مجموعه ورزشی
کمال تنها مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی احمد اسناوندی معاون اداره کل امور ورزشی و مهدی نژاد مشاور مدیرکل امور ورزشی و رحیمی راد رئیس اداره نظارت بر مجموعه ها از اماکن فرهنگی ورزشی استان سمنان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، در راستای طرح تحول در مدیریت مجموعه های تفریحی ورزشی کارگران کشور، کمال تنها مدیرکل امور ورزشی وزارت مردم، ضمن دیدار و گفت و گو با مدیر مجموعه فرهنگی تفریحی کارگران مهدیشهر استان سمنان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید و بر ارتقا فضای تفریحی و زیباسازی این مجموعه و معرفی بهتر و بیشتر به جامعه مخاطب ورزش کارگری تاکید کرد.

وی افزود: باتوجه به اقلیمی که در این منطقه وجود دارد باید، جدی تر به این مجموعه توجه نماییم.

کمال تنها در ادامه سفر خود به استان سمنان از مجموعه های ورزشی کارگران سمنان، مهدیشهر و ایوانکی نیز بازدید کرد و با تاکید بر رعایت حفظ بیت المال و نگهداری و توسعه مطلوب از مجموعه های موصوف، گفت: ناظر و مجری نباید همگی یکنفر باشد، بلکه هرکس باید در حوزه تخصصی خودش تمرکز نماید.

وی ضمن مهم دانستن شناسایی و معرفی متخلفین احتمالی در موضوع قراردادهای مجموعه های ورزشی بر امر شفاف سازی و سالم سازی قراردادها تاکید کرد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید