اخبار

حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در شورای اسلامی استان خراسان جنوبی

حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در شورای اسلامی استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با ضور در شورای اسلامی استان به تشریح و تبیین طرح مردمی سازی یارانه ها پرداخت.

وی عنوان کرد:وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شرایط موجود رسالت خدمات رسانی در جامعه را برعهده دارد و ما در سطح استانها می بایست با توجه و تمرکز به مدیریت بهره وری با تعامل پاسخگویی صحیح درست و شفاف به مردم ارائه خدمت دهیم.

اشرفی گفت:مردمی سازی و عدالت در پرداخت یارانه سیاست دولت پس از نظرخواهی از نخبگان و کارشناسان حوزه اقتصاد کشور است. این تصمیم می تواند به پویایی اقتصاد کشور کمک کرده و دغدغه های معیشتی مردم را کمرنگ کند. 

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه عدالت در پرداخت یارانه ها در مجموع از لحاظ رفاهی به نفع مردم است، گفت: رفع اختلاف طبقاتی و کاهش فقر مطلق از رویکردهای این اقدام است.

غلامرضا اشرفی گفت: بطور کلی برای افرادی که به هر دلیل یارانه دریافت نمی‌کنند ، این امکان بزودی فراهم می شود تا در سامانه‌ای که سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام خواهد کرد، برای یارانه ثبت نام کنند.
وی اظهارداشت: افرادی هم که نسبت به دهک بندی خود ابهاماتی دارند می‌توانند بدون مراجعه حضوری به ادارات و از طریق سایت https://hemayat.mcls.gov.ir و یا سامانه تلفن گویا ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ موضوعات یارانه ای خود را پیگیری کنند.

در پایان اشرفی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجنماعی به سوالات اعضا شورای اسلامی استان پاسخ داد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۰:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید