اخبار

جلسه بسیج اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی

جلسه بسیج اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با حضور در جلسه بسیج اتاق بازرگانی به تشریح و تبیین طرح مردمی سازی یارانه ها پرداخت.

اشرفی عنوان کرد:افرادی که به هر نحوی از سال ۱۳۹۳ به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند؛ لازم است، در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد، ثبت‌نام کنند؛ جزییات بیش‌تر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی با بیان این مطلب که افرادی که به هر نحوه به دهک‌بندی خود اعتراض دارند؛ می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نشانی اینترنتی https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند؛ و اگر اطلاعات اعلامی تایید شود، یارانه آن‌ها جبران خواهد شد.

اشرفی افزود:شماره تلفن ۰۲۱۶۳۶۹ و شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات در این زمینه در اختیار مردم گذاشته شده.  

وی تاکید کرد: پیرو دستور رییس جمهور، برای افرادی که در فروردین ماه یارانه دریافت کردند اما در اردیبهشت به آنها تعلق نگرفت، مبلغ یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد اما تا زمان رسیدگی به درخواست بازنگری آنها، قابل برداشت نیست.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۱:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید