اخبار

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
علی باقری مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی مازندران با صدور پیامی فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط‌ عمومی و آغاز هفته ملی روابط عمومی را به همه فعالان این عرصه به ویژه همکاران روابط عمومی خانواده بزرگ تعاون،کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، متن پیام به شرح زیر است:

در عصر ارتباطات و در دورانی که با توسعه شبکه های ارتباطی و رسانه‌ها، موضوع اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است، جایگاه روابط عمومی، اهمیتی دوچندان یافته به طوری که حصول موفقیت فردی و جمعی و تداوم حضور در حوزه عمومی و فعالیت‌های تخصصی به نقش آفرینی و عملکرد روابط عمومی وابسته است.

بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش روابط عمومی ها بهمراه اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل داران توسعه آگاهی که با به‌ کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین سازمان‌ها و مردم و بالعکس را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.

امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی ، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.

اینجانب ضمن تبریک 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، فرارسیدن این روز را به تمام فعالان عرصه ارتباطات، صاحبان اندیشه و قلم علی الخصوص همکاران پرتلاش و سخت کوش خود در روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مازندران و دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه در استان تبریک عرض می نمایم و از خداوند منان توفیق خدمت رسانی در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسئلت می نمایم.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید