اخبار

با حضور نماینده تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

میز ارتباطات مردمی در محل سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی برگزار می شود

میز ارتباطات مردمی در محل سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی برگزار می شود
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان آذربایجان غربی جمعی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار چهره به چهره خواهند داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی: همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی «میز ارتباطات مردمی» در محل سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی واقع در خیابان میرزای شیرازی  برگزار می شود.

علی دهقانی مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این رابطه گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی جمعی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می کنند.

وی ادامه داد: مردم شریف استان می توانند روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه از ساعت 8 صبح الی 18 عصر به صورت حضوری و چهره به چهره با رعایت پروتکل های بهداشتی به آدرس خیابان میرزای شیرازی ، سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی مراجعه نمایند.

دهقانی افزود: جامعه کار و تولید استان نیز می توانند مشکلات خود در زمینه اشتغال، تعاون، روابط کار و ... را با نماینده تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان غربی در میان بگذارند.

گفتنی است سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع (نماینده تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و سرکار خانم  طالبی دارستانی، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر حضور دارند.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید