اخبار

روابط عمومی ها با مردم داری عامل گسترش اعتماد بین شهروندان و مسئولان هستند

روابط عمومی ها با مردم داری عامل گسترش اعتماد بین شهروندان و مسئولان هستند
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: اگر سازمان ها و ادارات در هر حالت بعنوان پاسخگو به شهروندان ظاهر شوند، می توان شاهد گسترش اعتماد عمومی به مسئولان و عملکرد آنان باشیم و در تحقق این مهم روابط عمومی سازمان نقش بسیار کلیدی دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ امیر افشین اشکانی با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت: در دوره کنونی نقش و جایگاه روابط عمومی در سازمان و ادارات دیگر محدود به اقدامات سنتی و کلیشه ای نیست و باید به این حوزه نگاه خاص و ویژه ای داشت.
وی نبود یا کمبود آموزش های تخصصی لازم برای فعالین روابط عمومی را یک چالش اساسی بیان کرد و افزود: نگاه سنتی به حوزه روابط عمومی و حداقل انتظارات تبلیغی مهم ترین رویکردی است که این روزها روابط عمومی را به چالش کشیده است.
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: فعالیت های روابط عمومی در عصر ارتباطات، فقط به اطلاع رسانی و مستندسازی خلاصه نمی شود و تخصص گرایی و بهره مندی از دانش روز دنیا در حوزه های ارتباطات و خلاقیت و مدیریت شاخص ارزیابی روابط عمومی توانمند و پویا و اثر بخش است.
اشکانی تاکید کرد: هرچقدر از قابلیت ها و ظرفیت های اثر بخش روابط عمومی ها برای توسعه و ایجاد ارتباط دو سویه با مردم بهره مند شویم و هر چقدر اصل صداقت در این بخش پر رنگ تر باشد قطعا شاهد ارتقای ارزش های سازمانی و همچنین کاهش شکاف بین مردم و مسئولین و حاشیه های جانبی خواهیم بود.
 
وی گفت: در استان سیستان و بلوچستان ۱۱ دستگاه اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دامنه فعالیت متنوع و مخاطبین گسترده در حال خدمت رسانی هستند که در این بین پرسنل روابط عمومی این دستگاه ها با تمام توان و احساس مسئولیت در این مسیر همراه و راهنمای مردم هستند.
مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: روابط عمومی‌ها به عنوان آینه تمام نمای سازمان‌ها تلاش می‌کنند نگاه گسترده‌تری به زندگی اقشار جامعه داشته باشند تا آن جمله آشنای « روابط عمومی حلقه وصل بین مردم و مسئولین هستند » به عینیت اجرا شود.
 
انتهای پیام/
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید