اخبار

در میز ارتباطات مردمی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی:

پاسخگویی مستقیم معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مردم استان آذربایجان غربی

پاسخگویی مستقیم معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مردم استان آذربایجان غربی
علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: مردم شریف استان می توانند روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت از ساعت 8 صبح الی 18 عصر به صورت حضوری و چهره به چهره با رعایت پروتکل های بهداشتی با مراجعه به آدرس خیابان میرزای شیرازی ، سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی با معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نماینده تام الاختیار مقام عالی وزارت دیدار کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی: همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی «میز ارتباطات مردمی» برگزار خواهد شد.

علی دهقانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در این رابطه گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نماینده تام الاختیار مقام عالی وزارت نیز به استان آمده و در حال دیدار چهره به چهره با مردم هستند.

وی ادامه داد: مردم شریف استان می توانند روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه از ساعت 8 صبح الی 18 عصر به صورت حضوری و چهره به چهره با مراجعه به آدرس خیابان میرزای شیرازی، سالن ورزشی مجتمع دخانیات استان آذربایجان غربی با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده تام الاختیار مقام عالی وزارت دیدار کنند.

دهقانی افزود: جامعه کار و تولید استان می توانند مشکلات خود در زمینه اشتغال، تعاون، روابط کار و ... را با نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان آذربایجان غربی و سرکار خانم طالبی دارستانی، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان بگذارند.

گفتنی است سیدمحمدرضا حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع (نماینده تام الاختیار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و سرکار خانم طالبی دارستانی، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر حضور دارند.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید