اخبار

بازدید از مرکز مشاوره خدمات کار آفرینی در شرف تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لاهیجان

بازدید از مرکز مشاوره خدمات کار آفرینی در شرف تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان لاهیجان

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان  :جلسه هم اندیشی به منظور همکاری و تعاملات مربوط به توسعه کار آفرینی در شهرستان لاهیجان با حضور علیجانی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، حسینی مقدم رئیس اداره کار آفرینی ، عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، کریمی رئیس مدارس سما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان برگزار شد.

در این نشست راهکارها و برنامه های همکاری مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

علیجانی اظهار کرد: مراکز مشاوره ، اطلاع رسانی و خدمات کار آفرینی ، مراکزی هستند که در حوزه کسب و کار می تواند نقش آفرینی کرده و جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی را به صورت خلاقانه در حوزه کسب و کار راهنمایی کنند.

در ادامه در زمینه ی  مجوزهای نهادهای کار آفرینی اداره توسعه کار آفرینی و فعالیت این مورد در دانشگاه ازاد به بحث و بررسی پرداخته شد ، که مورد استقبال عاشوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان قرار گرفت.

در این نشست مقرر شد مدارس سما و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان پیگیر مجوز باشگاه کار آفرینان نوجوان در شهرستان باشند و در این زمینه فعالیت های مربوطه برای دانش آموزان و خانواده آنان انجام گیرد.

گفتنی است هدف مرکز مشاوره خدمات کار آفرینی برگزاری وبینار ، همایش برای ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی به متقاضیان طرح های سرمایه گذاری مبتنی بر نوآوری و فناوری های جدید در عرصه مزیت های نسبی و رقابتی که بتوانند ارزش افزوده بالایی برای اقتصاد ملی ایجاد کنند.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید