اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی و ارتباطات

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی و ارتباطات
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: فرزاد پیشکاری در پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد و با اطلّاع یابی و اطّلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار می کند و تعالی می بخشد. 

بدیهی است ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقاء سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار وفنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ‌تر نماید.

نامگذاری یک روز به این نام، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر و فن را به عنوان هنرهشتم یادآورشویم و دست‌ آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم.

 روز روابط عمومی فرصتی مغتنم است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با بهادادن روز افزون به نظام ارتباطات واطلاعات تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه تثبیت نماییم. 

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی  را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و  اطلاع رسانی به جامعه خدوم و پرتلاش روابط عمومی های ادارات و بویژه همکاران روابط عمومی ادارات تابعه وزارت کار در  کردستان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را  از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

فرزاد پیشکاری

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی

و رئیس شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت کار در کردستان

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید