اخبار

هدف ما ارتقای بخش اقتصادی تعاون استان همدان است

هدف ما ارتقای بخش اقتصادی تعاون استان همدان است
معاون امور استان های اتاق تعاون ایران با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان و هیئت رئیسه اتاق تعاون همدان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان، صبح روز جاری معاون امور استان های اتاق تعاون ایران با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان و هیئت رئیسه اتاق تعاون همدان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در خصوص ارتقا بخش تعاون استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار معاون امور استان های اتاق تعاون ایران ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جهت اهتمام و توجه ویژه به بخش تعاون افزود: حذف واسط اولویت ماست تا در جهت توزیع عادلانه ثروت و دستیابی به جایگاه واقعی بخش اقتصادی تعاون استان همدان گام برداشت.

ظاهر پورمجاهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان ضمن تاکید بر اهمیت ارتباط تعاون با یکدیگر گفت: بخش تعاون، بخش کلیدی و اساسی در اقتصاد کشور است. دولت سیزدهم از بخش تعاون حمایت می کند و در استان همدان هم با توجه به تاکید استاندار محترم نگاه ویژه ای به تعاونی های استان داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز افزود: ما خودمان را از بخش تعاون جدا نمیدانیم و در حوزه توسعه تعاون از هیچ ظرفیتی دریغ نخواهیم کرد و برای احیای تعاونی ها باید اهتمام بیش از پیش ورزید تا بخش تعاون استان همدان توانمندتر به فعالیت خود ادامه دهد.

مهدی تابیده چی معاون امور تعاونی های این اداره کل اظهار کرد: با توجه به اینکه در استان همدان ارتباط خوبی بین حوزه تعاون و اتاق تعاون است درخواست ایجاد شورای عالی بخش تعاون در کشور با حضور سران سه قوه داریم تا بتوان به امور قوی تر رسیدگی شود.

 

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید