اخبار

دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان با امام جمعه شهرستان الیگودرز

دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان  با امام جمعه شهرستان الیگودرز
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان در سفر خود به الیگودرز با حجت الاسلام و المسلمین سرلک امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان علی جهانی روز چهارشنبه در این دیدار ضمن ارائه گزارشی عملکرد حوزه کار و تلاش با بیان اینکه صیانت بر نیروی کار، ایجاد و توسعه ارتباط بین تشکل های کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی، توسعه و گسترش تعاونی ها وظایف این اداره کل می باشد ، اظهار داشت :وزارت مردم در راستای بهبود معیشت مردم و به خصوص جامعه هدف برنامه های بسیار متنوعی با توجه به تاکیدات رییس جمهور در کشور در حال انجام و اجرا دارد که یکی از مهمترین این برنامه ها رفع فقر مطلق و شناسایی افراد واجد شرایط این طرح است که با کمک ائمه جماعات در شناسایی این افراد کمک شایانی می کند .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لرستان با تاکید بر ارتقاء سطح فرهنگ کار و مهارت افزایی کارجویان ، تصریح کرد : ضعف فرهنگ کار و نداشتن مهارت کافی یکی از دلایل بیکاری در استان است که بایستی با کمک ائمه جماعات در فرهنگ سازی و همه نهادهای متولی به این مقوله مهم توجه کرد .

وی در ادامه افزود : تسهیلات اشتغالزا درحوزه مختلف اقتصادی به استان تخصیص داده شده است که سعی می شود با همکاری استانداری و همه دستگاههای اجرایی استان این اعتبارات اشتغالزا  توزیع عادلانه ای اصورت گیرد .

حجت الاسلام و المسلمین سرلک  امام جمعه الیگودرز نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد این اداره کل ، به برنامه ها و دستاوردهایی که وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در راستای بهبود وضعیت معیشت مردم در این مدت کوتاه به دست آورده اشاره کرد و این برنامه ها را موجب رونق تولید ، کمک به کارگران و توسعه اقتصادی عنوان کرد .

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید