اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه اتاق فکر تعاون :

پژوهش های حوزه تعاون باید مسئله محور باشد

پژوهش های حوزه تعاون باید مسئله محور باشد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه اتاق فکر تعاون مطرح کرد: پژوهش هایی که در حوزه تعاون انجام میشود باید مسأله محور باشد.

میثم مداحی در این جلسه با بیان اینکه مسائل روز شرکت های تعاونی باید شناسایی شود گفت:اتاق فکر با هم اندیشی و رایزنی باشرکت های تعاونی استان می بایست چالش ها و مشکلات آنها را شناسایی کند.

 

وی افزود: پس از تعریف مسائل با بررسی ،تحلیل و یافتن وجه اشتراک آنها می توان به راهبردهای اجرایی برای رفع مشکلات رسید.

 

مداحی یکی از مهمترین عوامل پیشرفت و توسعه کشورها را رشد مزیت محوری در پژوهش و تحقیقات دانست و عنوان کرد: پژوهش های کلی در زمینه افزایش بهره وری و کارایی خوب است ولی معمولاً راه حل راهبردی برای رفع مشکلات موجود ارائه نمی کند .

 

وی در ادامه تاکید کرد: انتظار داریم تا پایان سال جاری اتاق فکر تعاون نسبت به احصا ،بررسی و ارائه راهکار چند مساله مشخص که مبتلابه اغلب تعاونی های استان است اقدام و گزارش عملکرد از اقدام انجام شده ارائه نماید.

 

 

در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای اتاق فکر تعاون در سال 1400 و تشریح چگونگی روند انجام میکروپروژه ها، طرحهاو پژوهش های تحقیقاتی، پروپوزال تاثیر افزایش بهره وری نیروی انسانی بر سود آوری شرکت های تعاونی مصرف شهرستان اصفهان مورد بررسی قرار گرفت.

 

همچنین عناوین و موضوعات پیشنهادی میکرو پروژه های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی بخش تعاون در سال 1401ارائه شد.

 

اولین جلسه اتاق فکر تعاون در سال جدید با حضور میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، روح الامین امیری سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل، محمد شریفی رئیس اداره ترویج، آموزش و تحقیقات تعاونی ها و اساتید دانشگاهی و خبرگان بخش تعاون برگزار شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید