اخبار

لزوم راه‌اندازی و استقرار نمایندگی اداره کار در مارگون

لزوم راه‌اندازی و استقرار نمایندگی اداره کار در مارگون
مدیرکل کار و تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد به لزوم راه‌اندازی و استقرار نمایندگی اداره کار در مارگون اشاره کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای رفع مشکلات و موانع و شناسایی ظرفیت‌های شهرستان مارگون جلسه‌ای با حضور مدیرکل کار و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

در این نشست حمیدرضا واعظی‌زاده ضمن آمادگی کامل در رابطه با حل مسائل و مشکلات شهرستان گفت: ملاک اصلی مأموریت ما کمک به ساماندهی و سامان بخشی به بخش‌های مختلف و با ظرفیت شهرستان است.

وی شهرستان مارگون را دارای گونه های مختلف گیاهی دانست و واگذاری بخشی از کارها را به شوراها و دهیاری های شهرستان لازم دانست

این مسئول وجود روان آبهای فراوان را دیگر مزیت شهرستان دانست که نوع نگاه فرماندار در خصوص توسعه شهرستان بسیار و مؤثر است. 

واعظی زاده در رابطه با استقرار نمایندگی اداره کار به جهت وجود کارخانه سیمان مارگون و همچنین مسائل محیطی و ایمنی در کارگاه های این شهرستان را الزامی دانست.

وی استفاده از سه بخش کشاورزی، صنعت، خدمات، گردشگری و همچنین گیاهان دارویی را با توجه به اقلیم خاص شهرستان بسیار مفید دانست. 

در ادامه فرماندار مارگون ضمن نوپا خواندن شهرستان و لزوم نگاه ویژه و علمی به این شهرستان گفت: بر اساس طرح آمایش سرزمین، شهرستان مارگون دارای فرصتهای زیادی از جمله دامپروری ( سنتی و صنعتی ) و همچنین گیاهان دارویی است.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید