اخبار

«از ظرفیت بزرگ پارک‌های علم و فناوری در برنامه‌ها و خدمات دفتر توسعه کارآفرینی استفاده خواهیم کرد»

«از ظرفیت بزرگ پارک‌های علم و فناوری در برنامه‌ها و خدمات دفتر توسعه کارآفرینی استفاده خواهیم کرد»
دکتر زندوکیلی در اجلاس پارک‌های علم و فناوری کشور_شیراز :

جشنواره‌های ایده‌های برتر نوآورانه و کارآفرینان_پیشرو می‌توانند نقطه‌های مشترک همکاری دفتر توسعه کارآفرینی و پارک‌های علم و فناوری باشند.​

:دکتر زندوکیلی در اجلاس پارک‌های علم و فناوری کشور_شیراز

جشنواره‌های ایده‌های برتر نوآورانه و کارآفرینان_پیشرو می‌توانند نقطه‌های مشترک همکاری دفتر توسعه کارآفرینی و پارک‌های علم و فناوری باشند. 

 

اجلاس پارک‌های علم و فناوری کشور به میزبانی استان فارس با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، دکتر خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، دکترحسینی‌نیا رییس سازمان فنی و حرفه‌ای، دکتر نکویی معا‌ون وزیر جهادکشاورزی و رییس سازمان تحقیقات و آموزش، دکتر رسولیان معاون وزیر صمت و رییس سازمان شهرک‌های صنعتی و صنایع کوچک و دکتر زندوکیلی مدیرکل دفتر توسعه‌ کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 

در این اجلاس دکتر زندوکیلی با بیان اینکه در سال تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین اهمیت کارآفرینی و توجه به لوازم آن باید دو چندان شود، از برنامه‌های متنوع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این زمینه خبر داد.

 

وی با اشاره به جشنواره‌های کارآفرینان برتر و ایده‌های نوآورانه اشتغال‌زا بیان نمود: دفتر توسعه کارآفرینی مصمم است در این سال با اهتمام و جدیت هم از ظرفیت پارک‌های علم و فناوری در این جشنواره‌ها استفاده نماید و هم در ارائه خدماتی مانند صدور مجوزهای شتابدهنده‌ها و کافه کارآفرینی همکاری کند.

ایشان ظرفیت بیش از ۵۰۰ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی زیر نظر این مرکز را یک فرصت بسیار مغتنم برای همکاری و بهبود کسب‌وکارها بیان نموده و با اشاره به برنامه باشگاه کارآفرینان نوجوان به همکاری با پارک‌ها برای فرهنگ‌سازی میان نسل جوان ابراز تمایل نمود.

 

مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اضافه نمود: ظرفیت کانون‌های کارآفرینی استان‌ها نیز قابلیت بزرگی برای همکاری‌ست که اخیرا نیز در ابلاغ وزیر محترم کشور به استانداران جهت همکاری‌های اقتصادی بر ایشان تاکید شده است.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید