اخبار

تجلیل از روابط عمومی های دستگاه های تابعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد

تجلیل از روابط عمومی های دستگاه های تابعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد
حقوق شهروندی و شفافیت در فضای اطلاع رسانی از جمله مهم ترین وظایف روابط عمومی ها
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت حقوق شهروندی گفت: حقوق شهروندی و شفافیت در فضای اطلاع رسانی خوب از جمله مهم ترین وظایف روابط عمومی ها می باشد.
حمیدرضا واعظی زاده پیش از ظهر امروز در جلسه تجلیل از روابط های دستگاه های تابعه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تبریک هفته روابط عمومی ابراز داشت: اطلاع رسانی خدمات نظام همواره از مهم ترین اولویت های هر دستگاهی می باشد که پیشگامان این مهم روابط عمومی ها هستند.
وی با اشاره به اهمیت حقوق شهروندی گفت: حقوق شهروندی و شفافیت در فضای اطلاع رسانی خوب از جمله مهم ترین  وظایف روابط عمومی ها می باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر این که ماموریت های دستگاه باید به بهترین شکل بیان شود اظهار داشت: موضوع قلم و اطلاع رسانی در مبانی دینی همواره از جایگاه و ارزش بالایی برخوردار بوده است.
واعظی زاده با اشاره به تفاوت نقد منصفانه و تخریب ابراز داشت: در برخی مواقع شاهد کسانی هستیم که فارغ از نگاه خلاقانه و به دور از رسالت و ساحت خبر اقدام به تخریب خدمات و عملکردها در قالب تخریب و به دور از نقد منصفانه می کنند.
وی با بیان این که روابط عمومی می توانند با عملکرد مثبت خود این مسیر و راه را تغییر و به سمت راهی مثبت سوق دهند افزود: روابط عمومی می توانند با ارائه راه کار ها و مطالبه گری در فضای انصاف و نقد منصفانه باعث خروج دستگاه ها از رکود و اهتمام آن ها به ماموریت ها و وظایف خود شوند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ایجاد یک فضای ایده آل برای روابط عمومی ها و بحث اطلاع‌رسانی گفت: صادقانه با مردم صحبت کردن و کار کردن و آگاهی شهروندی و اطلاع رسانی خوب و ایجاد فضای مشارکت موثر و کارآمد و خوب می‌تواند در این بستر ها اتفاق بیفتد.
واعظی زاده در ادامه به موضوع مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها اشاره کرد و گفت: مسئولان و به خصوص روابط عمومی های دستگاه ها باید با وجدان بیدار و تلاش مضاعف در خصوص اطلاع رسانی و شرح این موضوع عمل کنند.
وی به راه اندازی میز خدمت در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد در آینده نزدیک اشاره کرد و ابراز داشت: یکی از برنامه های تحولی این مجموعه موضوع میز خدمت به عنوان یک بسته قابل دسترسی آسان در دسترس مردم می باشد که در این خصوص روابط عمومی می تواند بیشترین نقش موثر را در این زمینه داشته باشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ظرفیت کار جمعی و کار مشارکتی در بین دستگاه های متبوع اظهار داشت: با توجه به عدم رضایت از ارائه گزارش کار ماهیانه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه پیشنهادهایی از سوی این اداره کل به ستاد ارائه و مورد تایید قرار گرفت.
واعظی زاده افزود: این پیشنهادات در فضای تفاهم و همکاری در بین دستگاه های تابعه و به منظور ایجاد یک صدای واحد اجرایی خواهد شد و از این پس اخبار باید از کانال شورای هماهنگی دستگاههای تابعه منتشر شود.

درپایان از مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تجلیل به عمل آمد.


8  
2 5
3
1
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید