اخبار

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد
ششمین همایش مسئولین ایمنی کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کارخراسان شمالی روز چهارشنبه 28 اردیبهشت در محل شرکت سیمان بجنورد با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ مدیر این اداره کل در ابتدا بیان کرد: باعث افتخار است که در استان خراسان شمالی مجموعه ای توانمند و منسجم همچون شرکت سیمان بجنورد داریم.

مهدی اسلام خواه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در ادامه گفت: واحد های تولیدی و صنعتی در سطح استان خراسان شمالی در مسیر سالها فعالیت خود و کسب تجربیات فراوان و ارزنده در راه پیشبرد اهداف ملی در راستای صیانت از نیروی کار و خود کفایی در تولید پر توان ظاهر شده اند.

وی همچنین با ابراز خرسندی از وجود بیش از 500 مسئول حفاظت ایمنی و بهداشت در سطح کارگاههای استان افزود: اگر حوادث و بیماری های ناشی از کار حذف شوند نیروی انسانی چابک و بهره وری افزایش خواهد یافت که این امر سبب تامین زنجیره ای سبز در مسیر بهبود عملکرد ‌زیست محیطی، نیروی انسانی ، تولید و مصرف خواهد شد.

اسلام خواه تصریح کرد: برگزاری این نوع همایش ها در سطح استان و کشور نشان از اهمیت حفظ سلامتی کارگران و نهادینه کردن مسائل حفاظتی و بهداشتی در محیط کار دارد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در پایان ضمن تشکر از بازرسین کار استان و برگزار کنندگان این همایش از غرفه وسائل و آلات حفاظت فردی بازدید کرد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۴۶
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید