اخبار

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد

برگزاری ششمین همایش حفاظت فنی و بهداشت در شرکت سیمان بجنورد
ششمین همایش مسئولین ایمنی کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کارخراسان شمالی در محل شرکت سیمان بجنورد با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بیان کرد: باعث افتخار است که در استان خراسان شمالی مجموعه ای توانمند و منسجم همچون شرکت سیمان بجنورد داریم.
مهدی اسلام خواه گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی در سطح استان خراسان شمالی در مسیر سالها فعالیت خود و کسب تجربیات فراوان و ارزنده در راه پیشبرد اهداف ملی در راستای صیانت از نیروی کار و خود کفایی در تولید پر توان ظاهر شده اند.
وی همچنین با ابراز خرسندی از وجود بیش از 500 مسئول حفاظت ایمنی و بهداشت در سطح کارگاههای استان افزود: اگر حوادث و بیماری های ناشی از کار حذف شوند نیروی انسانی چابک و بهره وری افزایش خواهد یافت که این امر سبب تامین زنجیره ای سبز در مسیر بهبود عملکرد ‌زیست محیطی، نیروی انسانی، تولید و مصرف خواهد شد.
اسلام خواه تصریح کرد: برگزاری این نوع همایش ها در سطح استان و کشور نشان از اهمیت حفظ سلامتی کارگران و نهادینه کردن مسائل حفاظتی و بهداشتی در محیط کار دارد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی  ضمن تشکر از بازرسین کار استان و برگزار کنندگان این همایش از غرفه وسائل و آلات حفاظت فردی بازدید کرد.
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید