اخبار

با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستان مروست شروع به کار کرد

نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی در شهرستان مروست شروع به کار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با حضور محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و مسئولین شهرستان مروست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهرستان شروع به کار کرد.

محمدرضا فلاحتی در نشستی با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان مروست گفت: یکی از اجتماعی ترین وزارتخانه ها، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که بیش از 80 مردم از این وزارت خدمات دریافت می کنند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان های مروست و خاتم به عنوان قطب کشاورزی استان شناخته می شوند گفت: توسعه شرکت های تعاونی و همچنین جذب تسهیلات و اعتبارات استانی برای راه اندازی صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در این دو شهرستان باید به جد توسط مسئولین دنبال شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین با بیان اینکه تسهیلات تبصره 18، مشاغل خانگی و ... می تواند در ایجاد اشتغال در این شهرستان ها یاری گر مسئولین باشد تاکید کرد: نظارت دقیق بر حسن انجام کار، مشاوره شغلی و هدایت تسهیلات می تواند به فرصت اشتغال منجر شود.

وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی که صدور مجوز را انجام می دهند با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید حداکثر تلاش را در جذب اعتبارات استانی و تسهیلاتی که دولت برای مناطق کمتر برخوردار در نظر گرفته است را در دستور کار خود قرار دهند.

افتتاح نمایندگی مروست

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید