اخبار

صیادان دشتیاری در تور حمایتی صندوق کارآفرینی امید

صیادان دشتیاری در تور حمایتی صندوق کارآفرینی امید
مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: صیادان شهرستان دشتیاری برای خرید قایق صیادی می‌توانند از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بهره مند شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، غلامعلی صمصامی گفت: یکی از اهداف صندوق کارآفرینی امید، تکمیل زنجیره‌های کسب و کار است و در این خصوص دو کارخانه نگهداری، بسته‌بندی و فرآوری ماهی و میگو در شهرستان دشتیاری با تسهیلات هر کدام به مبلغ 40 میلیارد ریال در حال ساخت است.
وی افزود: در سایت پرورش میگوی گواتر نیز، صندوق کارآفرینی امید برای پیشرفت کار، تسهیلات ارائه کرده است و چندین نفر هم برای توسعه کار در این سایت در حال دریافت تسهیلات از صندوق هستند.
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اظهار داشت: با کمک به خرید قایق های صیادی در این شهرستان، بخشی دیگر از زنجیره کسب و کار حیطه آبزیان در منطقه کمک می شود.
صمصامی افزود:  هم اکنون افراد دارای مجور می توانند با مراجعه به اداره شیلات، از تسهیلات ارزان قیمت صندوق برای خرید قایق صیادی استفاده کنند.
وی تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید در تلاش است تا در شهرستان های تازه تاسیس همچون دشتیاری تسهیلات بیشتری در اختیار مردم و سرمایه گذاران قرار گیرد.

انتهای پیام/

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید