اخبار

همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات کارکنان واحد روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از سوی مشاور وزیر مورد تقدیر قرار گرفتند

تقدیر از همکاران حوزه روابط عمومی
در جلسه شورای مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران که روز چهارشنبه مورخ ۲۸ اردیبهشت ماه سالجاری برگزار شد، طی مراسمی از کارکنان واحد روابط عمومی این اداره کل از سوی تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این مراسم که با حضور تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل، محمد حسین رستمی مدیر حراست، حسن بابایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی، سعید دهقان مدیر روابط کار و پروین رحیمی مدیر امور اجتماعی این اداره کل برگزار شد، تهمینه دانیالی ضمن تبریک این روز، بیان داشت: روز روابط عمومی، فرصتی است تا فعالین این عرصه برای توسعه ارتباطات اجتماعی با استفاده از تمام ظرفیتها و بهره گیری از دانش روز دنیا و بکارگیری بستر نت و فضای مجازی با رعایت اخلاق حرفه ای عملکرد خود را ارتقاء دهند و از سویی ما بایستی از تلاشگران این حرفه که حوزه ای است حساس ، تاثیرگذار و جریان ساز قدردانی نمائیم.
شورای مدیران
مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران اضافه کرد: روابط عمومی باید طوری برنامه ریزی و عمل نماید که بتواند زبان گویای سازمان بوده و مخاطبین را به حق و حقوق خود آگاه سازد. روابط عمومی همچون پلی میان مخاطبین، کارکنان و مدیران سازمان است.
روابط عمومی
در ادامه تهمینه دانیالی با اهداء لوح و جوایزی از علی محمد زند پویا مسئول، سید حمیدرضا حسینی و کیانه پارسا کارشناسان واحد روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران به مناسبت  روز روابط عمومی تقدیر نمود.
روابط عمومی
 

روابط عمومی

شایان ذکر است جلسه شورای مدیران با موضوع - بررسی وضعیت رسیدگی به مسائل تعاونی‌های مسکن و مصرف این اداره کل و همچنین اتخاذ تصمیمات کمیته انتصابات ادامه یافت.

شورای مدیران

تهمینه دانیالی با تاکید به مدیران ، گفت: با تمام توان و ظرفیت و امکانات حوزه تحت مدیریت خود برای فراهم نمودن رفاهیات ، تهیه مسکن ، لوازم خانگی و مصرفی ارزان قیمت و تقسیطی برای کارکنان این اداره کل تلاش نمایید.
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید