اخبار

مازندران مقام نخست مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور را بدست آورد

مازندران مقام نخست مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور را بدست آورد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی با رقابت ۴۸ کشتی گیر در چهار وزن از ۱۵ استان کشور به میزبانی استان مازندران در پارکینگ صفر ساحلی بابلسر برگزار و در نهایت تیم کشتی ساحلی مازندران با کسب بالاترین امتیاز تیمی توانست قهرمان این دوره رقابت‌ها شود.

در وزن ۷۰ کیلوگرم محمدجواد میرزائی از لرستان اول و میلاد نوروزی از مازندران و امید خدادادی از تهران به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم سعید غلامی از مازندران اول و حمید الهیان از خراسان شمالی و سعید محمودی احمدآباد از فارس به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در وزن ۹۰ کیلوگرم سعید براری از مازندران اول و محمدصادق سلطانی‌نژاد از کرمان و ایمان کربلایی‌رحیمی از فارس به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در وزن ۹۰+ کیلوگرم محمد علی‌تبار از مازندران اول و مصطفی قائدرحمت از قزوین و حسین معطری از گلستان به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در مراسم اختتامیه این مسابقات جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری، کمال تنها مدیرکل امور ورزشی و دیگر مسئولین، عوامل و دست اندرکاران برگزاری این مسابقات حضور داشتند.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید