اخبار

با حکم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآباد منصوب شد

سرپرست جدید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآباد منصوب شد
با حکم یوسف شعبانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان حمیدرضا کشکولی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآباد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان، در این مراسم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از زحمات محمد متین خدایاری رئیس اسبق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآباد و آرزوی موفقیت برای ایشان افزود: تغییر و تحولات در مدیریت یک امر طبیعی است تا بتوان از همه ظرفیت و توانایی های سایر مدیران و همچنین تفکرات و ایده های نو برای بالا بردن درصد موفقیت و سربلندی آن مجموعه استفاده کرد.

یوسف شعبانی اصول انتصابات جدید دراداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان را برابر مفاد میثاق نامه تدوین شده دانست و گفت: کار جهادی در خدمت به مردم (دروزارت مردم)، محرومین و ارتقای سلامت اداری، از محورهای اصلی این میثاق نامه می باشد که در شرط انتصابات مدیران جدید نیز اقدام جهادی در عمل به مفاد این میثاق نامه می باشد.

در این مراسم از زحمات چندین ساله خدایاریرئیس اسبق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآباد تقدیر بعمل آمده و حمیدرضا کشکولی به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسدآبادمعرفی شد.

در ادامه خدایاری نیز ضمن تبریک و آرزوی موفقیت به سرپرست جدید از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان و همه همکاران قدردانی کرد.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید