اخبار

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک در کردستان

آیین اختتامیه دومین نمایشگاه معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک در کردستان
مراسم اختتامیه دومین نمایشگاه معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک کردستان بعداظهر جمعه، با حضور استاندار کردستان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مدیران ارشد استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان در آیین اختتامیه دومین نمایشگاه معرفی توانمندی‌های صنایع کوچک استان ضمن بازدید از غرفه های واحد های کارگری و تعاونی های استان، خواستار حضور جدی سرمایه‌گذاران در حوزه تولید و ایجاد اشتغال شد و اظهار داشت: جذب سرمایه گذار در استان  نیازمند اقدام و کاری جهادی از سوی همه مدیران است.

مدیر کل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان نیز در بازدید از غرفه های  شرکت های تعاونی  شرکت کننده در دومین نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک استان، با بیان اینکه در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مد الضله العلی) به نام "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" نام گذاری شده است، حضور تعاونی ها در اقتصاد کشور باید با رویکردی نوین و آمیخته با دانش روز بوده و توان بالای تعاونی ها در عرصه تولیدات داخلی را به سمع و نظر جامعه برساند تا بتوان از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور که همان تحقق سهم 25 درصد تعاون در اقتصاد است بیش از گذشته بهره برد.

فرزاد پیشکاری افزود: با توجه به نگاه مقام عالی وزارت نسبت به  توسعه حوزه تعاون، شرایط کشور بیش از هر زمان دیگری برای توسعه این بخش مناسب است.

وی گفت: تحقق این هدف مستلزم نگاهی نو به ظرفیت ها و قابلیت های بخش تعاون و اتخاذ روش های نوین جهت ترویج فرهنگ تعاون و حمایت از تولیدات داخلی است.

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید