اخبار

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان:

توانمندسازی افراد جویای کار مهم‌ترین عامل ایجاد اشتغال است

توانمندسازی افراد جویای کار مهم‌ترین عامل ایجاد اشتغال است
مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت :توانمند سازی افراد جویای کار مهمترین عامل توسعه و ایجاد اشتغال در استان است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی جهانی امروز شنبه در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین امیدی امام جمعه سلسله با ییان اینکه استفاده از ظرفیت نیروی های جهادی و انقلابی در تحرک بیشتر خدمت به مردم یکی از اولویت های این مدیریت است اظهار داشت : امروز کار جهادی و انقلابی برای تقویت حوزه های مختلف در استان از ملزومات پیشرفت و توسعه کشور و استان می باشد و استفاده از ظرفیت این روحیه بین آحاد مردم لازم و ضروری است .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه افزود :شهرستان سلسله دارای پتانسیلها و نیروی انسانی خوبی می باشد که باید با اشتفاده از این ظرفیت مهم  در توسعه این شهرستان تلاش کنیم .

جهانی به برنامه های وزارت مردم در رفع فقر مطلق اشاره کرد و گفت : با هم افزایی و هماهنگی همه نهادهای مردمی و دولتی و استفاده از ظرفیت ائمه جماعات در شناسایی افراد کم برخوردار در رفع این معضل در استان کمک کنیم .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در سفر یک روزه به شهرستان سلسله ابتدا در بازدید سرزده  از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سلسله و حضور در جمع همکاران و مراجعه کنندگان به این اداره و بررسی مسائل و مشکلات آنان ، بر سرعت و دقت در انجام فرایندهای کار مردم و ارباب رجوع تاکید کرد .


m53
m52

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۵:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید