اخبار

"طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها "

"طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها "
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرحی حیاتی برای نظام و کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرحی حیاتی برای نظام و کشور است.

صبح روز شنبه نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در نشست "طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها " که در سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و با حضور معاون اقتصادی استانداری ایلام و جمعی از مدیران اقتصادی و اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرحی حیاتی برای نظام و کشور است.

وی ادامه داد: در این طرح، دولت حذف یارانه ها را ندارد بلکه اصلاح شرایط موجود، ضد فقر و ضد تورم است و اجرای این طرح، به نفع اقتصاد ملی است لذا همه باید کمک کنیم تا طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها به نحو شایسته ای به نتیجه برسد.

الیاسی‌ با اشاره به نقش تاثیر گذار رسانه ها و خبرنگاران در اقناع عمومی جامعه برای همکاری در اجرای صحیح این  طرح گفت: با توجه به انتفاع عمومی طرح، باید همه دست به دست هم بدهیم و با هم افزایی و تعامل به اجرای موفق طرح در استان کمک کنیم.

الیاسی اظهار داشت: اصحاب رسانه بعنوان رکن مهم توسعه همواره در آگاهی بخشی به جامعه و تسهیل و تسریع در انجام برنامه های دولت پیشقدم بوده اند و بعنوان آئینه ای تمام نما و مورد اعتماد، انعکاس دهنده ی مسائل و مشکلات مردم به مسئولان هستند.

وی ادامه داد: سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می‌باشند، ابتدا برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری کدملی43857*4 را شماره گیری نمایند و سپس  با مراجعه به آدرس اینترنتی  my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: زمان ثبت‌نام از متقاضیان جدید یارانه و جامانده بر اساس آخرین رقم سمت راست کدملی روزهای سه شنبه و چهار شنبه  ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برای اعداد زوج و همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه  ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱  برای اعداد فرد از طریق این درگاه می‌باشد و درصورتی که این متقاضیان به هر دلیلی موفق به انجام ثبت‌نام در روزهای یادشده نشوند، می‌توانند امروزشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ و یکشنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۱  نسبت به ثبت‌نام خانوار خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است در این نشست رسانه ای دکتر عباسی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام، مدیرکل جهاد کشاورزی، رئیس سازمان صمت، مدیر کل تعزیرات حکومتی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به سوالات خبر نگاران پاسخ دادند.

۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید