اخبار

کافه کارآفرینی «مسیر نجات» در شیراز گشایش یافت

کافه کارآفرینی «مسیر نجات»
کافه کارآفرینی مسیر نجات، ششمین کافه کارآفرینی استان فارس با حضور مسئولان کشوری و استانی در شیراز گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس، «علی زندوکیلی» مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آئین گفت: کافه کارآفرینی مسیر نجات یکی از بهترین محل‌ها از این نوع در سطح کشور است که می‌توان با عملکرد مناسب در آینده به عنوان الگو در سطح کشور مطرح شود.

وی ادامه داد: کافه‌های کارآفرینی در راستای توسعه آموزش‌های کارآفرینانه در سطح جامعه نقش موثری دارند.

وی در ادامه از کافه کارآفرینی هتل بزرگ شیراز نیز بازدید و در نشستی با حضور کارآفرینان و خیرین کارآفرین استان فارس و نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

وی در این نشست گفت: آموزش و برگزاری دوره‌ها و نشست‌های کارآفرینی باید در کافه‌های کارآفرینی استان فارس و کشور دنبال شود.

زندوکیلی عنوان کرد: تمامی برنامه‌ریزی‌های کارآفرینانه این وزارتخانه باید در سطح استان‌ها عملیاتی شود؛ لذا حمایت و پیگیری برنامه‌ها در سطح استان‌ها اهمیت زیادی دارد.

وی همچنین از کارآفرینان حاضر در این نشست درخواست کرد که اقدامات و برنامه‌های اجرا شده در سطح شهرستان‌ها و استان را به دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گزارش کنند تا طرح‌های شاخص، کارا و نو در سایر استان‌ها نیز عملیاتی و اجرا شود.

در این نشست گزارشی از عملکرد کانون کارآفرینی استان و خیرین کارآفرین فارس ارایه شد.

۱ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید