اخبار

در نشست روابط عمومی هیات های ورزشی استان با مدیرکل ورزش و جوانان یزد عنوان شد:

روابط عمومی هیات ورزش کارگری یزد در جمع روابط عمومی های برتر استانی

روابط عمومی هیات ورزش کارگری یزد در جمع روابط عمومی های برتر استانی
علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات با روسای روابط عمومی هیات های ورزشی استان و ادارات ورزش و جوانان شهرستانها دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: در این نشست که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد و معاونین وی برگزار شد از علیرضا مولایی رئیس روابط عمومی هیات ورزش کارگری یزد بعنوان یکی از روابط عمومی های برتر ورزشی استان تجلیل شد.
علیرضا پورسلمان در همایش مسئولان روابط عمومی هیات‌های ورزشی یزد گفت: رسانه‌های گروهی که چشم تیزیبن جامعه و رسالتی سنگین در حوزه انعکاس اخبار و گزارشات بر عهده دارند منصفانه عملکرد بخش‌های مختلف ورزش استان را برای تعالی بیشتر نقد کنند .
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه طرح انتقادهای سازنده و دلسوزانه نقش مهمی در رفع مشکلات و خدمت به توسعه ورزش دارد ، افزود : در ورزش یزد ظرفیت‌های بالقوه خوبی در تمامی رشته‌ها وجود دارد و تعامل روابط عمومی‌ها با خبرنگاران زمینه ساز اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی این ظرفیت ها می باشد .
وی تأکید کرد: یک صدایی در رسانه‌های گروهی و همکاری روابط عمومی‌ها با فعالان عرصه خبر ضروری است و موجب توسعه و همگانی کردن ورزش است.
در این همایش تعدادی از مسئولان روابط عمومی هیات‌های ورزشی یزد و شهرستان‌های استان به طرح دیدگاه‌های خود پرداختند و از روابط عمومی های برتر استان در حوزه ورزش تجلیل شد.

۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید