اخبار

آیین رونمایی ساخت واگن تولیدی شرکت تعاونی برفره در استان مرکزی

آیین رونمایی ساخت واگن تولیدی شرکت تعاونی برفره
آیین رونمایی ساخت واگن تولیدی شرکت تعاونی برفره با حضور استانداری مرکزی ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و مقامات استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی، این شرکت تعاونی اولین شرکت تعاونی تولیدی در زمینه ساخت واگن های باری در سطح کشور  است و واگن های باری  ساخته شده در این تعاونی حائز خصوصیات زیر است:
ساخت واگن باری توسط این شرکت تعاونی برای اولین بار در کشور و توسط این تعاونی بومی سازی شده است .
در ساخت این واگنها نیازی به ورود و استفاده از قطعات خارجی نیست و لوازم اولیه از داخل کشور تامین شده است.
با طراحی منحصر به فرد، سبک سازی و مقاوم سازی به نحو مطلوب انجام شده و کل طراحی این واگنها توسط واحد مهندسی شرکت تعاونی برفره انجام شده است و حجم بارگیری این واگنها از 55 تن به 68 تن افزایش یافته است .
 این شرکت تعاونی با هدف تولید انواع مصنوعات فلزی با کادری متخصص و مدیران با تجربه فعالیت خود را درسال۱۳۵۹ آغاز کرده و هم اکنون با در اختیار داشتن  ۴۰۰۰متر مربع کارگاه و۳۲۰متر فضای اداری در زمینی به مساحت۱۰۰۰۰۰ مترمربع و تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در پروژه های مختلف کشور مشارکت دارد و موضوع فعالیت این شرکت طراحی و ساخت و تولید دکلهای انتقال نیرو و بازسازی و نوسازی ناوگان ریلی است.

این شرکت تعاونی در سال 1399 به عنوان واحد نمونه مهندسی کشور انتخاب شده است .

لازم به ذکر است  این شرکت تعاونی تنها واحد فعال تعاونی در زمینه بازسازی ناوگان ریلی در سطح کشور است و طی سالهای اخیر در جشنواره تعاونی های برتر عنوان تعاونی برتر ملی و استانی را کسب کرده است.

۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۳۱
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید