اخبار

تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، فرماندار و جمعی از مسئولین نجف آباد در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

میثم مداحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: با توجه به جنگ اقتصادی که درگیر آن هستیم درحال حاضر موضوع " تولید و اشتغال" خرمشهر دوران ماست که نیاز به  تلاش جهادی مسئولین و حمایت از جامعه کار و تولید دارد.

وی در ادامه گفت: این مقام مسئول با اشاره به اینکه نجف آباد شهر شهیدان و سرداران سلحشوری است که زندگینامه و رهنمود‌هایشان کم نظیر و تاریخ ساز بوده است افزود: رونق تولید و توسعه اشتغال پایدار موضوعی است که در اولویت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارد که با کار جهادی و اعتقادی نیروهای فعال در شهرستان محقق خواهد شد.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از زحمات رئیس قبلی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد به مرتضی فرقانی تبریک گفت و اظهار داشت: با توجه به سوابق مدیریتی و تجارب ایشان در طول سال های خدمت رسانی، حتما می توانند در پیشبرد اهداف وزارت تعاون، کار و رفاه  اجتماعی در این شهرستان موفق باشند.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان نیز ضمن  قدردانی از زحمات محمد مغزی در دوران تصدی ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد گفت:  با توجه به گستردگی شهرستان نجف آباد به ویژه در ناحیه ها و شهرک های صنعتی و تعداد زیاد کارگران، مسئولین دولتی برای خدمت رسانی مطلوب به جامعه مخاطب، جهادی و فراتر از زمان اداری فعالیت می کنند.

 محمد مغزی رئیس سابق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد نیز در این جلسه، گزارشی از اقدامات انجام شده، ظرفیت ها و چالش های موجود در حوزه های تخصصی این اداره مطرح کرد.

مغزی همچنین توضیحاتی در خصوص وضعیت کنونی نیروی انسانی و ساختمان اداری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد و بخش مهردشت ارائه کرد.

وی در ادامه  از همراهی و تلاش همکاران اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نجف آباد تقدیر کرد و اظهار داشت: اگر موفقیتی در اداره شهرستان نجف آباد به دست آمد، حاصل تلاش همه همکاران در این شهرستان بوده است.

مرتضی فرقانی نیز ضمن تشکر از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  گفت: امیدوارم با هم افزایی و همکاری همکاران عزیز بتوانیم در تحقق برنامه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان موفق شویم.

۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید