اخبار

تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاههای تابعه وزارت متبوع

تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاههای تابعه وزارت متبوع
مراسم تجلیل از مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران این حوزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی ، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در این مراسم گفت: روابط عمومی‌ها باید با مدیریت افکار عمومی در امید آفرینی به جامعه و توسعه استان نقش آفرینی کنند.
وی افزود:با توجه به دامنه خدمات دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لازم از است روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه این وزارت در راستای تبیین خدمات و وظایف بیش از پیش به ایفای نقش بپردازند.
 اشرفی ادامه داد: نقش مسئولین روابط عمومی بسیار مهم است آنها سازنده ارتباطات برون و درون سازمانی هستند؛ لذا روابط عمومی ها باید برنامه محور حرکت کنند و در این راه باید متعهد و با طرح و ابتکار اقدام نماید.

وی روابط عمومی را جهادگران عرصه بیان عنوان و خاطر نشان کرد : افسران جهاد تبیین در روابط عمومی ها و رسانه ها مشغولند و شما روابط عمومی در این عرصه وظیفه سنگینی را در بیان واقعیات و روشنگری جامعه در خصوص کسب موفقیت ها و قدرت تولید داخل دارید .

اشرفیاضافه کرد: تکلیفی رهبر معظم انقلاب بردوش همه گذاشتند و تاکید بر اینکه «جهاد تبیین» یک فریضه قطعی و فوری است. ایشان به این مهم تأکید کردند که در مقابل تهاجم ترکیبی و دسته جمعی دشمن ما هم در زمینه‌های مختلف باید ترکیبی عمل کنیم و همچنین فرمودند «اهل فکر و اقدام به خصوص مسؤولان، موظف به تلاشند».


در این مراسم ضمن تقدیر از مدیران روابط عمومی، بر برگزاری مداوم جلسات شورای هماهنگی این حوزه نیز تاکید شد.


رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید
رسانه جدید

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید