اخبار

طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق در خراسان شمالی سرعت می گیرد

با دستور فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی: طرح شناسایی افراد نیازمند به منظور ریشه کنی فقر مطلق سرعت می گیرد
جلسه هم اندیشی مشترک ویدئو کنفرانس مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، جانشین سپاه جوادالائمه(ع) استان، رئیس سازمان بسیج کارگری استان ، فرماندهان نواحی بسیج و روسای ادارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه به منظور تشریح برنامه های دستورالعمل رفع فقر مطلق در محل فرماندهی سپاه استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این جلسه که با رویکرد شناسایی افراد نیازمند و توانمند سازی آنها برگزار گردید، مقرر شد با همکاری  بسیج نواحی تمامی اقشار سطح استان خراسان شمالی کار شناسایی افراد نیازمند در دستور کار قرار گیرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در این جلسه گفت: ثبت اطلاعات در سامانه حامی باید با دقت و کیفیت بالا انجام شود.
مهدی اسلام خواه در این جلسه از جانشین سپاه جوادالائمه(ع)  استان خراسان شمالی خواستار همکاری و مشارکت تمامی ارگان های وابسته در بحث شناسایی افراد نیازمند شد.
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی در راستای شناسایی ، صحت سنجی و ثبت اطلاعات افراد نیازمند توسط نیروهای بسیج منعقدشد.
گفتنی است مطابق این طرح و برنامه ، افراد واجد شرایط به مدت ۳ ماه تحت پوشش حمایت قرار می‌گیرند  و پس از آن شرایط آنان مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز به نهادهای حمایتی معرفی خواهند شد.
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۴۹
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید