اخبار

با حضور اعضای تعاونی؛

بررسی مشکلات تعاونی مسکن معراج در استان البرز

تعاونی مسکن معراج, کرج, البرز
ظهر یکشنبه اول خرداد ، جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی مسکن معراج با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، ظهر یکشنبه اول خرداد ، جلسه رسیدگی به مشکلات تعاونی مسکن معراج با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز و اعضای این تعاونی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

 

اعضای هیات عامل و تعدادی از اعضای این تعاونی به منظور حل مشکلات تعاونی با حضور در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز به تشریح وضعیت موجود و مشکلات تعاونی مسکن معراج پرداختند. مباحث مرتبط به انتخاب و انتصاب هییت تسویه ، موضوعات حقوقی عضویت اعضا و مباحث مربوط به اساسنامه تعاونی و همچنین تصمیم گیری برای مجمع عمومی اعضای تعاونی در این مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این جلسه با تاکید بر محوریت قانون در حل مشکلات حقوقی و قانونی تعاونیها گفت : سعی ما بر این است مشکلات مربوط به تعاونی ها در درون خود تعاونی و با راهنمایی کارشناسان این بخش و همراهی اعضای تعاونی و هیات عامل و با داوری های منصفانه بر اساس شیوه نامه های مدون حل و فصل شود و ورود تعاونی بر کلیات حقوقی و تشکل تعاونی است و در موضوعات جزیی ورودی نداریم و خود مجامع حقوقی اعضای تعاونی باید در تداوم مسیر حرکت تعاونی قدم بردارند .

 

  

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید