اخبار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:

روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین هستند

روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین هستند
روابط عمومی های دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان شمالی روز یکشنبه مورخ 1 خرداد ماه در راستای گرامیداشت روز روابط عمومی و ارج دادن به فرهنگ جهاد تبیین توسط مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی مهدی اسلام خواه با بیان اینکه روابط عمومی ها سربازان جهاد تبیین هستند خطاب به آنها گفت: با بیان توانمندی ها و اقدامات شایسته دولت در رفع فقر مطلق و توزیع عادلانه یارانه ها اعتمادسازی و شفافیت را در جامعه رونق بخشید.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی نقش روابط عمومی ها در اطلاع رسانی و ارسال اخبار به شیوه های مدرن  را یک فعالیت جهادی در راستای روشنگری مردم بیان کرد.

وی شفاف سازی وقایع و جلوگیری از انحراف افکار عمومی را یک حرکت بسیار ماهرانه دانست و گفت: یک روابط عمومی موفق باید با زبان شیوا و قلم خود به نحوی در افکار عمومی ورود نماید که قابل درک برای تمامی اقشار جامعه بوده و امید را در آن تجلی بخشد.

در پایان مهدی اسلام خواه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اهدا لوح تقدیر از مسئولین روابط عمومی تجلیل به عمل آورد.

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۵۵
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید