اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: امیدآفرینی و اعتمادسازی نقش اصلی تشکل های کارگری و کارفرمایی

امید آفرینی و اعتماد سازی در جامعه نقش اصلی تشکلهای کارگری و کارفرمایی
نشست هم‌اندیشی تشکلات کارگری و کارفرمایی استان خراسان شمالی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای تشکلات استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مهدی اسلام خواه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هم افزایی و نقش‌آفرینی های چشمگیری که تشکلات کارگری و کارفرمایی استان خراسان شمالی دارند  توانسته در طول این سالها فرصت های خوبی برای بهبود وضعیت اشتغال ایجاد کند. 
وی نمایندگان تشکلات را از دیگر سربازان جهاد تبیین عنوان کرد و گفت:  برپایی میزهای خدمت و استفاده از ابزار و مهارت های نوین در جهت اطلاع رسانی و آشنایی جامعه با حقوق خود و بیان مشکلات و چالش ها باید به گونه ای باشد تا اعتمادسازی به جامعه کار و تلاش که مسئولیت چرخش اقتصاد به دوش این زحمتکشان است هر روز بیشتر شود.
وی افزود: طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها باید با استفاده از توان و ظرفیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان خراسان شمالی اطلاع رسانی شود تا قشر کارگر از این طرح بهره‌مند شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی استفاده از منابع داخلی در جهت تامین نیاز مواد اولیه کارخانجات را ضروری دانست و گفت: اهمیت آموزش در بین کارگران و لزوم توانمندسازی آنها در مسیر دانش بنیان کردن واحدهای تولیدی و صنعتی تحقق شعار سال را به دنبال خواهد داشت.
اسلام خواه مهارت‌آموزی و توانمندکردن نیروی کار را امری ضروری دانست و بیان کرد: صنعت با مدیریت درست و تربیت نیروی ماهر و انتقال تجارب و فراگیری دانش روز می تواند به سمت دانش بنیان شدن حرکت کرده و نیاز کشور را تامین کند.
وی در پایان به اتفاق حاضرین در جلسه ضمن بازدید از خط تولید مجتمع صنعتی اسفراین خطاب به مدیران هر واحد گفت: باید توانمندی های این شرکت را بیان کرد و به گوش هموطنان  رساند چرا که امیدآفرینی در جامعه با بیان توانمندیهای جوانان این مرز و بوم افزایش خواهد یافت.
سعید ملایی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی مجتمع صنعتی اسفراین در ابتدا ضمن خیر مقدم به حاضرین سالروز آزادی خرمشهر و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۵۲
روابط عمومی تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید