اخبار

جلسه با هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز مبل و منبت شهرستان ملایر

جلسه با هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز مبل و منبت شهرستان ملایر
جلسه با هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز مبل و منبت شهرستان ملایر با حضور یوسف شعبانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در محل شهرک صنعتی مبل و منبت ملایر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان، صبح روز جاری جلسه با هیات مدیره شرکت تعاونی تامین نیاز مبل و منبت شهرستان ملایر با حضور یوسف شعبانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در جهت تسهیل در انجام امور ورفع موانع و مشکلات این شرکت تعاونی در محل شهرک صنعتی مبل و منبت ملایر برگزار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان در این جلسه گفت: توسعه واحدهای موفق تولیدی و حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان دو موضوع مهمی است که در اولویت برنامه‌های اشتغالی این اداره کل قرار دارد.

یوسف شعبانی با تاکید بر اینکه صنعت مبلمان ملایر یکی از موفق‌ترین صنایع تولیدی کشور در سال‌های اخیر بوده است، گفت: با توجه به شرایط دشوار اقتصادی، خوشبختانه بازار مبل ملایر توانسته تولید و فروش خوبی داشته باشد.

گفتنی است واحدهای طراحی و منبت‌کاری، واحدهای تولیدکننده مبلمان خام و واحدهای تولیدکننده مبلمان نهایی، بیشترین سهم از کارگاه‌های تولیدی مبل و منبت شهرستان را دارند.

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید