اخبار

کوهپیمایی خانوادگی کارگران گیلان همراه با پاکسازی محیط زیست

کوهپیمایی خانوادگی کارگران گیلان همراه با پاکسازی محیط زیست
هر کدام از ما وظیفه پاکسازی محیط زیست را برعهده داریم و باید ضمن اینکه خودمان رعایت می کنیم برای سایرین نیز الگوسازی کنیم.

برنامه کوهپیمایی خانوادگی روز جهانی کارگر روز جمعه گذشته  با شرکت ۵۶ نفر از کوهنوردان و خانواده هایشان از شرکت ها و همکاران اداره کار و رفاه اجتماعی ،مجتمع  فولاد گیلان، شرکت فرآوری و ساخت،مشاغل آزاد،هیات خمام، ایران پوپلین و ابر شمال در منطقه گیلوند رود ماسوله اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کار گیلان ، کاروان  کارگران و خانواده های ایشان از شهرستان رشت راس ساعت ۶:۴۵دقیقه از جلوی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان کار خود را آغاز کرد و  حرکت به سمت ارتفاعات ساعت ۸:۱۵ صبح آغاز شد.

در ابتدای برنامه فیاضی از مربیان پیشکسوت کوهنوردی استان گیلان در مورد برنامه  کوهپیمایی روز جهانی کارگر مطالبی را ارائه داد و گفت: حرکت ما به صورت خانوادگی است و ضمن رعایت تمام اصول ایمنی بایستی به محیط زسیت نیز کمک کنیم .

وی گفت: هر کدام از ما وظیفه پاکسازی محیط زیست را برعهده داریم و باید ضمن اینکه خودمان رعایت می کنیم برای سایرین نیز الگوسازی کنیم.

اجرای برنامه های آموزشی و مفرح و شاد در طول مسیر رفت و برگشت باعث شد تا شرکت کنندگان احساس خستگی نکنند و در مسیر برگشت نیز هر کدام از شرکت کنندگان با پاکسازی مسیر خود نوعی کار فرهنگی نیز انجام دادند.

نهایتا ساعت 15 روز جمعه این کوهپیمیایی خانوادگی کارگران به اتمام رسید.

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید