اخبار

نشست مدیران ارشد استانی درخصوص مشکلات شرکت آسه یاسوج

نشست مدیران ارشد استانی درخصوص مشکلات شرکت آسه یاسوج
واعظی زاده خواهان طرح موضوع مشکل شرکت آسه در کمیسیون کارگری استان شد.
واعظی زاده خواهان طرح موضوع مشکل شرکت آسه در کمیسیون کارگری استان شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نشست بررسی مشکلات شرکت آسه یاسوج در پی تعدیل 32 نفر از کارگران این واحد تولیدی با مدیران ارشد استانی در محل این واحد تولیدی برگزار شد.
در این نشست که مدیرکل سیاسی و انتخابات و مدیرکل امنیتی و انتظامی استاندار به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جمعی از مدیران دیگر دستگاه های مربوطه حضور داشتند مدیرعامل شرکت آسه با اشاره به مشکلات داخلی و خارجی این واحد تولیدی ابراز داشت: عمده مشکلات واحد تولیدی آسه یاسوج برخی گمانه زنی ها پیرامون نوعی سم عارض شده در گیاه شیرین بیان و همچنین برخی مشکلات و پیامدهای تحریم های ضالمانه اقتصادی می باشد.
وی بر ضرورت همکاری سازمان آب منطقه ای و آب و فاضلاب روستایی برای تأمین آب تأکید و خواستار توجه بیش از پیش مسوولان استانی در این خصوص شد.
آقای جاویدی نیروهای اخراج شده این واحد تولیدی را 32 نفر بیان کرد و افزود: در صورت رفع مشکلات ذکرشده برگشت نیروی کار اخراج شده حتمی خواهد بود اما تا تعیین تکلیف موضوع برقراری مقرری بیمه بیکاری مورد تقاضا می باشد.
دراین نشست حمید رضا واعظی زاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد رویکرد این اداره کل را حضور به همراه مسئولین مرتبط در خطوط تولیدی برای حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری این نشست بخشی از این رویکرد بوده که در ادامه نیز خواستار طرح موضوع مشکلات شرکت آسه در کمیسیون کارگری هستیم.
در این نشست مدیران کل استانداری به ضرورت تشکیل جلسه دراولین فرصت و با حضور دستگاه های مورد نظر تأکید و رفع موانع تولید را تکلیف دستگاه حاکمیتی و نگاه دولت محترم بیان کردند.
۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید