اخبار

جلسه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران در جهت جلوگیری از آرای من غیر حق مراجع حل اختلاف و آرای مربوط به مشاغل سخت و زیان آور برگزار شد

جلسه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران
جلسه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اداره کل تامین اجتماعی شرق تهران روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۳/۲ با هدف جلوگیری از آرای من غیر حق مراجع حل اختلاف و آرای مربوط به مشاغل سخت و زیان آور با حضور تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، احسان خسروی رئیس اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری این اداره کل و بختیار ملکی مدیر کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ و تنی چند از کارشناسان ذیربط در محل سالن اجتماعات اداره کل تامین اجتماعی شرق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران تهمینه دانیالی مشاور وزیر و سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در این جلسه بیان داشت: این نشست با هدف جلوگیری از آرای من غیر حق مراجع حل اختلاف آرای مربوط به مشاغل سخت و زیان آور تشکیل گردیده است. در دولت سیزدهم و وزارت مردم تلاش خواهد شد با مشارکت و همکاری روسای تامین اجتماعی و مراکز فنی و حرفه ای تمامی امورات مربوط به بیمه بیکاری به صورت کارشناسانه تر و با همفکری بین دستگاهی بیشتری برنامه ریزی و اجرا شود.

نشست مشترک

نشست مشترک

در ادامه این جلسه مقرر شد گروه های کارشناسی در سه کمیته تشکیل شوند تا نظرات کارشناسی آنها در انعقاد یک تفاهم نامه بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و اداره کل تامین اجتماعی استان تهران مورد استفاده قرار گیرد.

شایان ذکر است در صورت انعقاد این تفاهمنامه روانسازی و تسهیل گری مطلوبی در امور مرتبط با شرکای اجتماعی که همان کارگران، کارفرمایان و مخاطبین سازمان تامین اجتماعی میباشند حاصل خواهد شد.

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید