اخبار

سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است

سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت: سوم خرداد فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران، ملتی که با نمایش ایمان پولادین خود حماسه ای جاوید را رقم زدند که تمامی قدرتمندان متکبر و مغرور جهان را به حیرت وا داشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حامد آرامش افزود: حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از ماندگارترین رویدادهای پر افتخار این مرز و بوم است و بازخوانی، ترسیم و پاسداشت این رخداد بزرگ تاریخی و سرنوشت‌ساز در حقیقت تقدیر از حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور ایران و تداوم باورها و نگرش های اصیل دفاع از ارزش های ناب انقلاب شکوهمند اسلامی است.
وی اظهار داشت: رزمندگان دلیر میهن در سوم خرداد 1361 به جهانیان این پیام را یادآور شدند که مردم مبارز و خستگی ناپذیر ایران اسلامی با ایمان و توکل به خداوند و با تکیه بر ارزش هایی چون وحدت، غیرت، مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان و مستکبران تا آخرین قطره خون، ایستادگی می‌کنند تا وجبی از این خاک به دست غاصبان و متجاوزان نیفتد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: امروز اگر کشور عزیز ما در برابر سخت ترین تحریم های استکبار جهانی تاب آورده و همچنان شاداب و پرغرور در راه توسعه و پیشرفت قرار دارد، حاصل همان رشادت ها و توانمندی هایی است که در جنگ تحمیلی و آزاد سازی خرمشهر به نمایش گذاشته شد.
آرامش گفت: حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر موجب شد تا همچنان مردم ما با روحیه قوی تر و مستحکم تر از پیش در مسیر رشد و بالندگی قرار گیرند و باید اهمیت این روز برای نسل های آینده تشریح و بازخوانی شود.
 
انتهای پیام/
۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۰:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید