اخبار

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر پیامی صادر کرد

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر پیامی صادر کرد
عبدالله دارایی مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی البرز با صدور پیامی سوم خرداد ،سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از ماندگارترین رویدادهای پر افتخار این مرز و بوم است.روزی که نماد و مظهر شجاعت، استقامت، رشادت، وحدت و همبستگی ملی و تبلور پیروزی رزمندگان اسلام و مردمان سلحشور و جان بر کف این دیار است. دلیرانی که در پیروی از مکتب عاشورا با دستانی خالی و با کمترین مهمات و پشتیبانی ولی با ایمان به خدا و با روحیه و اراده قوی برای دفاع از کیان و حفظ ارزشهای مقدس ایران اسلامی جان و مال خویش را در طبق اخلاص نهادند و بر دشمن تا بن دندان مسلح فائق آمده و وعده نصرت الهی را محقق گردانیدند و با فتح «خونین شهر» ، خرمشهر مقاوم را آزاد و از لوث وجود دشمن پلید ، پاکسازی نمودند .

دشمنان جمهوری اسلامی در بیش از چهار دهه گذشته حتی یک لحظه دست از دشمنی بر علیه مردم ایران برنداشتند، اکنون که توان مقابله نظامی با ملت همیشه سرافراز و در صحنه ایران اسلامی را ندارند، جنگ فرهنگی و اقتصادی را با اعمال تحریم‌های ظالمانه و تهاجم فرهنگی علیه ایران آغاز کردند، اما مردم شریف ایران اسلامی با وجود تمامی فشارهای اقتصادی و معیشتی همواره در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی تمام قد ایستاده‌اند و در این مسیر گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

در آستانه سالروز فتح پیروزمندانه خرمشهر با تأسی از منویات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب، در استان البرز در سالی که مزین به سال «تولید، دانش بنیان ، اشتغال آفرین» است بااراده قوی و توجه و تمرکز به ظرفیت‌های درونی کشور، در استان حماسه‌ای ماندگار همچون فتح خرمشهر را، خواهیم آفرید.

اینجانب،ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر، حماسه ماندگار سوم خرداد،این روز بزرگ را به فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی)، امام شهدا، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تمامی خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور و استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۷:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرزدر متن پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از ماندگارترین رویدادهای پر افتخار این مرز و بوم است.روزی که نماد و مظهر شجاعت، استقامت، رشادت، وحدت و همبستگی ملی و تبلور پیروزی رزمندگان اسلام و مردمان سلحشور و جان بر کف این دیار است. دلیرانی که در پیروی از مکتب عاشورا با دستانی خالی و با کمترین مهمات و پشتیبانی ولی با ایمان به خدا و با روحیه و اراده قوی برای دفاع از کیان و حفظ ارزشهای مقدس ایران اسلامی جان و مال خویش |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید