اخبار

اختصاص بیش از 130 میلیارد ریال تسهیلات به 8 طرح تعاونی در استان اصفهان

اختصاص بیش از 130 میلیارد ریال تسهیلات به 8 طرح تعاونی در استان اصفهان
سرپرست مدیریت تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از تصویب بیش از 130 میلیارد ریال تسهیلات به 8 طرح تعاونی در استان اصفهان خبر داد.
 

روح الامین  امیری  در جلسه کمیته استانی رفع موانع کسب و کار و مشکلات اعتباری تعاونی ها مطرح کرد: ماهیت بخش تعاون به گونه‌ای است که با استفاده از سرمایه‌های خرد شکل‌ می‌گیرد و بر اساس تئور‌ی‌های اقتصادی مدرن موجود، تجمیع سرمایه از طریق جذب سرمایه‌های خرد دارای بیشترین میزان درجه مقاومت در مقابل تکانه‌های اقتصادی است.

وی افزود: بنابراین ضروری است دولت با تسهیلگری بسترهای لازم برای توسعه تعاون در سطح کشور را فراهم کند  تا تعاونی‌ها توانمندی‌های لازم برای رسیدن به جایگاه واقعی خود  را در اقتصاد کسب کنند. 

 امیری  در ادامه گفت:   برای 8 شرکت تعاونی متقاضی، بیش از 130 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات تفاهم نامه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی با  بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تصویب شد.

وی ادامه داد: این 8 شرکت تعاونی در گرایش های، توسعه عمران، روستایی، دهیاری ها، و تولیدی فعالیت می کنند.

 این جلسه با حضور معاون اعتباری و حقوقی بانک توسعه تعاون، نماینده صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و کارشناسان مربوطه در دفتر سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد.

خبر

۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید