اخبار

آغاز ثبت نام هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر

آغاز ثبت نام هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز فرایند نام نویسی تعاونگران در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، فرایند نام نویسی تعاونگران در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر آغاز شد.

عبدالله دارایی گفت: هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی بصورت استانی و کشوری برگزار می شود.

وی افزود: تعاونگران استان البرز می توانند از سوم تا بیستم خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش های رتبه بندی (شاخص های کمی) و بخش جشنواره شامل فرم های شاخص های کیفی را ثبت یا بهنگام سازی کنند.

گفتنی است که جشنواره تعاونی های برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی های بخش تعاون بخش های مختلف جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاونی کشور و تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی و توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب در انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می شود.

 

  برای دیدن گزارش تصویری این جلسه در سایت آپارات لینک زیر را کلیک کنید 

https://www.aparat.com/v/0bzKA

۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید