اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد؛

آغاز نام نویسی هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان

آغاز نام نویسی هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتراستان زنجان
مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از آغاز فرایند نام نویسی تعاونگران استان در هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر خبر داد.

آغاز نام نویسی هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد حسن حسینی  در تکمیل این خبر گفت: هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی بصورت استانی و کشوری برگزار می شود.

وی افزود: تعاونگران استان زنجان می توانند تا بیستم خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون، به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش های رتبه بندی (شاخص های کمی) و بخش جشنواره شامل فرم های شاخص های کیفی را ثبت یا بهنگام سازی کنند.

مدیرامور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: که جشنواره تعاونی های برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی های بخش تعاون به جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاونی کشور و تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی و توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب در انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می شود.

 
با ورود به سامانه مذکور جهت ثبت نام، در صورت پیش آمد سوالات احتمالی،  به کارشناسان حوزه تعاون در اداره کل استان و شهرستان های تابعه مراجعه کنید.
۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۴
اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید